COCOON

Koncept lampy Zámotek – COCOON je založen na bázi neukončené organické struktury. Plochý pruh Corianu si razí cestu prostorem a vymezuje v něm trojrozměrný světelný objekt. Forma těchto svítidel vychází z jedinečných vlastností Corianu, kterými jsou především tvárnost a plasticita. Tento koncept lze využít pro širokou platformu interiérových svítidel počínaje drobnými tělesy až po rozměrné interiérové dominanty. Vždy se bude jednat v podstatě o originální svítidlo.

Lustr je tvořen 5cm širokým pásem Corianu Glacier Ice 6mm, který opisuje tvar trojúhelníka. Hustota materiálu graduje v jeho hranách, kde jsou umístěny 3 světelné zdroje.

Stojací lampa je representována levitující základní světelnou jednotkou, jejíž volný konec funguje jako noha. Tato lampa může být aplikována také jako stropní svítidlo.

Lampa na noční stolek představuje základní prostorovou jednotku všech svítidel. Nahodilost umožňuje volitelné postavení tohoto tělesa.

Svítidla se od počátku roku 2010 sériově vyrábí a je možné zakoupit u společnosti Lucis, případně po domluvě s námi. Více na www.lucis.eu